Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri - 73m2

E pa mobiluar
105,000€

  • Rruga Eshref Frasheri
  • 1259
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166330 - Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri!! !Apartamenti me siperfaqe bruto 72.53 m2 dhe siperfaqe neto 62.45 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 11-katesh me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, ballkoni dhe nje tualet. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike etj. Ndertimi aktualisht ndodhet ne perfundim te fazes se suvatimit dhe parashikohet dorezimi i tij per nje periudhe 12 mujore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Eshref Frasheri
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 11

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
117,500€
Ne Rr. Dritan Hoxha, Kompleksi E 88, Shitet Apartament... - 77m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E88, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 78.27m² dhe siperfaqe neto prej...

E RE
99,000€
Okazion! Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me... - 68m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 68.4 m2 ndodhet ne katin e 4 banim te njeres prej go...

E RE
104,000€
Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 1+1, Me Plani... - 70m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati 10 katesh aktualish...