Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1, Totalisht E Investuar!! - 48m2

E mobiluar

100,000€

88,000€

  • Rruga Hoxha Tahsim
  • 2123
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG166329 - Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1, Totalisht i Investuar!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise, aksesit dhe shume elementeve te tjere. Ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te mireadministruar te vitit 1998. Siperfaqja totale eshte 47.9 m2, dhe organizohet ne nje strukture perfekte, salloni teper i bollshem qe sherben per pjesen e ndjenjes dhe ngrenies, dhoma gjumit, tualeti dhe nje ballkon. Apartamenti orientohet nga Perendimi. Aktualisht apartamenti shfrytezohet me qera ditore dhe siguron te ardhura mujore 1000 euro/neto. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 48m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Rruga Rruga Hoxha Tahsim
Viti i ndërtimit 1998
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 55m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

E RE
98,000€
Ne Xhamllik, Shitet Super Apartament 1+1 Me Planimetri... - 58m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Xhamllik, Shitet Super Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh ndertim ekzistues i miread...

E RE
94,000€
Prane Rrethrrotullimit Te Shkozes, Shitet Apartament 1+... - 78m2
Shkoze - Kodra e Priftit - Rruga Ali Shefqeti

Prane Rrethrrotullimit te Shkozes, Shitet Apartament 1+1 ne Kompleks Super Modern !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje kompleksi te ri te sapo p...