Prane Kompleksit Delijorgji, Jepet Me Qira Ambient Per Cdo Lloj Aktiviteti!! - 450m2

E pa mobiluar

6,750€ / muaj

5,000€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 195

Përshkrimi i pronës

REFRG166130 - Prane Kompleksit Delijorgji, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruge, Open-Space, Per Cdo Lloj Aktiviteti! Ambienti me siperfaqe totale 450 m2 ndodhet ne katin e pare me pamje ballore nga rruga kryesore. Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si : Zyra te ndryshme, Klinike Dentare, Klinike dhe Laboratore Mjekesore, Call Center, Qender Estetike etj. I gjithe ambienti ka fasade xhami duke i dhene mundesi reklamimi dhe ndricim natyral prej orientimit drejt Lindjes. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 450m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 2
Zona Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 2

Tipare

Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

558,000€
Tek Delijorgji, Shitet Ambient Biznesi Aktualisht I Dhe... - 101m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji, shitet ambient komercial i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje prej godi...