Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1+Post Parkimi, Totalisht I Mobiluar!! - 125m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 230
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG165970 - Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, jepet me qira apartament 2+1+2, totalisht i mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 125 m2, ndodhet ne katin e trete banim dhe ka organizim si me poshte ; korridori shperndares, salloni bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i investuar dhe arreduar ne menyre moderne me te gjitha gjerat e nevojshme. Gjithashtu eshte edhe me pamje te lire me orientim Jug-Lindje, gje qe e ben me shume ndricim natyral. Zona ne cilen ndodhet ka te gjitha fasilitet per jetese komode. Apartamenti ka ne dispozicion dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

700€ / muaj
Prane Shkolles Se Baletit Jepet Me Qera Super Apartamen... - 95m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane shkolles se Baletit tek Njesia Bashkiake nr.2 jepet me qera super apartament 2+1 i pa dhene me pare me qera, totalisht i mobiluar me cilesi dhe...

750€ / muaj
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...