Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1+Post Parkimi, Totalisht I Mobiluar!! - 125m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 226
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG165970 - Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, jepet me qira apartament 2+1+2, totalisht i mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 125 m2, ndodhet ne katin e trete banim dhe ka organizim si me poshte ; korridori shperndares, salloni bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i investuar dhe arreduar ne menyre moderne me te gjitha gjerat e nevojshme. Gjithashtu eshte edhe me pamje te lire me orientim Jug-Lindje, gje qe e ben me shume ndricim natyral. Zona ne cilen ndodhet ka te gjitha fasilitet per jetese komode. Apartamenti ka ne dispozicion dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji Jeper Apartament 2+1 Me Qira Totalisht I Mob... - 100m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji Jepet Me Qira Apartament 2+1 i Mobiluar Totalisht Bashk Me Post Parkimi !!! Apartamenti Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashens...

E RE
650€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 117m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kopshti Botanik, jepet me qira super apartament 2+1+2, me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet na katin e 4 te nje pallati 6 katesh te miread...

600€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje siperfaq...