Prane Ambasades Amerikane, Shitet Super Ambient Biznesi, Buze Rruge!! - 83m2

E pa mobiluar
275,000€

  • Rruga Pjeter Budi
  • 250

Përshkrimi i pronës

REFRG165939 - Prane Ambasades Amerikane, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 82 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh lokacionin, hapsiren dhe levizjen teper te madhe qe ka zona. Ambienti eshte openspace me fasade xhami per ekspozim dhe gjithashtu me me orientim Jug-Perendim qe i sjell drite e ndricim natyral. Vlere e shtuar e ketij ambienti eshte dhe veranda rreth 50 m/2 te shfrytezueshme per biznesin qe mund te zhvilloje aktivitetin. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 83m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga Pjeter Budi
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë I sapo investuar Fasade Xhami Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

281,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartamnet 2+1+2 Me... - 208m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Viena

Tek Kompleksi Xheluks, ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Austriake shitet super apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfqa...

220,000€
Tek Etc Center, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion!!! - 44m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), Ne Zonen Me Te Preferuar Te Tiranes, Shitet Dyqan Me Çmim Okazion!!! Dyqani ka siperfaqe neto 44.3m²...

250,000€

277,000€

Ne Fresk, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te Ri !!! - 173m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Dalip Topi

Ne Zonen e Freskut, ne rrugen Dalip Topi shitet Ambient Komercial me siperfaqe 173 m2 dhe me lartesi 4.60m. Ambienti eshte i organizur ne 3 ndarje,ku...