Okazion! Tek Condor Center Shitet Dyqan, Mundesi Ideale Per Investim!! - 60m2

E pa mobiluar

115,000€

110,000€

  • Kavaja Street
  • 664

Përshkrimi i pronës

REFRG165863 - Tek Rruga e Kavajes, tek Condor Center, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 60 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh qe aktualisht eshte e dhene me qira 500 euro ne muaj. Ambienti eshte openspace dhe eshte pjese e qendres tregtare Condor, nje qender multifunksionale me biznese, zyra dhe aktivitete te tjera tregtare. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Ashensor Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

107,000€
Okazion Kleringu! Ne Kompleksin "Colonnade", Shitet Apa... - 71m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Kompleksin "Colonnade", Prane Zogut Te Zi, Shitet Apartament 1+1, me siperfaqe neto 59 m/2 dhe siperfaqe bruto 71.4 m2. Ndodhet ne katin e 3-te ban...

124,100€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Vendndodhje... - 73m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 73m² dhe neto prej 64.98m². Apartamenti nd...

3,500€ / muaj
Tek Garden Building, Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira... - 212m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Garden Building, Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira Dyqan Open Space, Buze Rruges Kryesore !!! Ambienti ka siperfaqe totale prej 212 m2 dhe eshte...