Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! - 108m2

E pa mobiluar

155,000€

150,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 1359
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG165861 - Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion Kleringu. Apartamenti me siperfaqe bruto 108 m2 dhe siperfaqe neto 95 m2, ndodhet ne katin e 2-te banim te nje objekti ne ndertim. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenjes me siperfaqe te bollshme se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome gjumi per femije dhe nje tualet i perbashket i aksesueshem ne korridor. Orientimi i tij eshte drejt Lindjes, cka sjell drite dhe ndricim natyral. Apartamenti disponon nje garazhd ne katin -1 me cmim ekstra 15.000 euro. Projekti eshte i Regjistruar nga Firma e Ndertimit ne Agjensine Shteterore te Kadastres (ASHK) dhe disponon Kartelen e Pasurise te Paluajtshme. Per me teper detaje rreth apartamentit ose nje vizite ne prone, per te prekur nga afer cilesine e punimeve qe ky pallat te ofron, kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare THE Right Deal, në numrin e cel +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

145,000€
Cmim i diskutueshem

153,000€

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfe... - 76m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, tek Rruga Ndre Mjeda, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

E RE
196,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apa... - 128m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje godine 10 kateshe,...

E RE
154,000€
Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Plan... - 96m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti disponon siperfaqe totale 96.4m2 dhe neto 79.6m2 dhe ndodhet...