Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! - 108m2

E pa mobiluar

155,000€

150,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 1327
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG165861 - Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion Kleringu. Apartamenti me siperfaqe bruto 108 m2 dhe siperfaqe neto 95 m2, ndodhet ne katin e 2-te banim te nje objekti ne ndertim. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenjes me siperfaqe te bollshme se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome gjumi per femije dhe nje tualet i perbashket i aksesueshem ne korridor. Orientimi i tij eshte drejt Lindjes, cka sjell drite dhe ndricim natyral. Apartamenti disponon nje garazhd ne katin -1 me cmim ekstra 15.000 euro. Projekti eshte i Regjistruar nga Firma e Ndertimit ne Agjensine Shteterore te Kadastres (ASHK) dhe disponon Kartelen e Pasurise te Paluajtshme. Per me teper detaje rreth apartamentit ose nje vizite ne prone, per te prekur nga afer cilesine e punimeve qe ky pallat te ofron, kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare THE Right Deal, në numrin e cel +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Bulevardi i Ri
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

140,000€

160,000€

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Idea... - 93m2
21 Dhjetori - Shefqet Musaraj

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti ekzistues, me siperfaqe...

199,800€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet 2+1... - 111m2
Bulevardi i Ri - New Boulevard Tirana

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe me orientim perfek...

147,300€
Prane Tv Klan, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri... - 110m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, ne rruge kryesore, shitet apartament 2+1+2 tualete ne "Rezidencen Porcelan 1", aktualisht ne suvatimi. Apartamenti ndodhet ne komplek...