Ne Zonen E Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht I Investuar!! - 125m2

E mobiluar

250,000€

235,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 1960
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG165827 - Ne Zonen e Tiranes Re, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht E Investuar. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te mire, persa i perket nivelit te jeteses, qetesise, aksesit me zonat qendrore dhe shume elementeve te tjere. Ndodhet ne katin e 4 baim te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte, salloni teper i madh qe sherben per pjesen e ndjenjes dhe ngrenies me vete, dy dhoma gjumi teper te bollshme, dy tualete me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti shitet ne gjendjen sic eshte i pasqyruar totalisht i mobiluar. Ne vitin 2022 apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht nga e para. Investimi i kryer eshte ne vleren e mbi 60 mije euro, ku perfshihet parket, mobiljet e te gjithe ambienteve, sistemi elektrik italian Vitrom shume i kushtueshem, sistemi kondicionimi inverter, elektroshtepiake te markave me cilesore, vetrata tripelx me gaz, hidrosanitare italiane ceramica sospeso etj. Apartamenti orientohet nga Jugu, gje qe e ben te ngrohte dhe te ndricuar gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Tirana e Re
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

244,800€
Tek Brryli, Shitet Super Apartament 2+1 Me Super Vendnd... - 136m2
Brryli - Bajram Curri Boulevard

Tek Brryli, prane Martenitetit te ri shitet super apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te...

255,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 10 katesh, me 2 ashensor dhe ka nje s...

240,000€
Te Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I I... - 101m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Te Stadiumi Dinamo, Prane Luis Medical Center, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te mirea...