Super Okazion! Ne kompleksin "Selvia Luxury Living", Shitet Apartamenti 2+1 Ne Ndertim Te Ri!! - 120m2

E pa mobiluar

180,000€

175,000€

  • Rruga Abdulla Keta
  • 1463
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG165768 - Ne kompleksin "Selvia Luxury Living",prane Qendres shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri me strukture 4,6,8, 10 kate banim, 3 kate parkim nentokesore ne fazen e ndarjes me tulle. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 teknik, me siperfaqe bruto 120 m/2 , me orientim drejt Lindjes dhe ka organizim si me poshte; salloni ku ka ambient ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Kompleksi eshte konceptuar nga arkitekt italian, si nje rezidence luksoze. Veçoria e nderteses "Selvia" eshte fakti i mundesise per te jetuar ne nje menyre unike dhe ekskluzive ne zemer te qytetit, i rrethuar me gjelberim dhe vetrata te medha, gjithçka e pasuruar me nje hijezues (brise-soleile) te veçante qe mbulon ndertesen, nje prekje elegante dhe e gjenerates se fundit. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi dhe banimi per arsye te vendodhjes perfekte ne Qender te Tiranes. Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion na kontaktoni ne Agjensiane Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Selvia
Rruga Rruga Abdulla Keta
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor I Pa mobiluar Pamje Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

190,000€
Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !!... - 96m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !!! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor . Ka nj...

175,000€

185,000€

Tek Ish-Profarma Shitet Apartament 2+1+2 I Kovertueshem... - 123m2
Xhamlliku - Rruga Nikolla Zoraqi

Tek Ish-Profarma shitet apartament 2+1+2 tualete lehtesisht i konvertueshem ne duplex. Apartamenti me siperfqe bruto 122.84 m2, neto 105.75 m2 ndodhet...

178,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Verande Id... - 125m2
Liqeni i Thate - Rruga Adem Sina

Prane Liqenit Te Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Me Verande!!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 125 m² dhe neto 112 m² Bashke me Veranden dhe organiz...