Prane Ambasades Amerikane, Shitet Apartament 4+1, Per Zyra Dhe Banim!!! - 156m2

E pa mobiluar
203,000€

  • Rruga Drago Siliqi
  • 419
  • 4 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG165700 - Prane Ambasades Amerikane, Tek Shkolla "Osman Myderizi", Shitet Apartament 4+1, Me Shume Hapesire. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues me siperfaqe neto 156 m/2. Strukturohet ne 5 ambjente, te shfrytezuara per zyra dhe banim. Zona ne te cilen ndodhet e ben ate nje prone terheqese si per investim dhe banim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 156m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 2
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga Drago Siliqi
Viti i ndërtimit 85
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

195,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen E Durresit, Shitet Apartament 4+1+2, Me Hapes... - 118m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen e Durresit, Mbrapa Shkolles "Qemal Stafa", Shitet Apartament 4+1, Me Hapesira Teper Te Bollshme. Apartamenti me siperfaqe 118 m2, ndodhet ne...