Ne Don Bosko, Shitet Bar-Kafe, Mundesi Ideale Investimi!! - 90m2

E mobiluar
220,000€

  • Rruga Hasan Ceka
  • 398

Përshkrimi i pronës

REFRG165635 - Ne Don Bosko shitet ambient komercial "Bar Kafe' , mundesi Ideale Investimi, aktualisht i dhene me 800 Euro qera ne muaj. I gjithe ambjenti eshte i arreduar dhe i kuruar ne detaje, lidhur me aktivitetin qe funksionon aktualisht. Hapesira ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe strukturohet ne ambient openspace te arreduar me karrige dhe tavolina, pjesa e banakut modern, i pajisur plotesisht e ne gjendje pune dhe nje tualet. Investimi eshte bere para dy vitesh duke nisur nga vetratat dopio xham, punime gipsi, ndricimi, banaku, pajisjet, mobilimi, aspirimi dhe kondicionimi. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare THE Right Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Hasan Ceka
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 5

Tipare

I sapo investuar I mobiluar Pamje Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

226,000€
Cmim i diskutueshem
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 2+1, Me Orie... - 113m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje kompleksi te ri ne...