Ne Don Bosko, Shitet Bar-Kafe, Mundesi Ideale Investimi!! - 90m2

E mobiluar
185,000€

  • Rruga Hasan Ceka
  • 331

Përshkrimi i pronës

REFRG165635 - Ne Don Bosko shitet ambient komercial "Bar Kafe' , mundesi Ideale Investimi, aktualisht i dhene me 700 Euro qera ne muaj.I gjithe ambjenti eshte i arreduar dhe i kuruar ne detaje, lidhur me aktivitetin qe funksionon aktualisht. Hapesira ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe strukturohet ne ambient openspace te arreduar me karrige dhe tavolina, pjesa e banakut modern, i pajisur plotesisht e ne gjendje pune dhe nje tualet. Investimi eshte bere para dy vitesh duke nisur nga vetratat dopio xham, punime gipsi, ndricimi, banaku, pajisjet, mobilimi, aspirimi dhe kondicionimi. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Hasan Ceka
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 5

Tipare

I sapo investuar I mobiluar Pamje Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

180,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Shitet Ambienti Bar-Kafe, Mundesi Idea... - 86m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Ne rrugen "Frosina Plaku", shitet ambient komercial "Bar Kafe', buze rruge, mundesi Ideale Investimi. I gjithe ambjenti eshte i arreduar dhe i kuruar...

187,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Verand... - 125m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande!! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit 2005 me ashensor ne katin e 7 dhe ka nje sipe...

180,000€
Te Komuna E Parisit, Shitet Bar-Kafe Perfekte Per Inve... - 65m2
Komuna e Parisit - Rruga Bilal Golemi

Te Komuna e Parisit, rruga Bilal Golemi, prane shkolles Fenis, shitet ambient biznesi bar-kafe totalisht i mobiluar dhe investuar, aktualisht i dhene...