Ne Myslym Shyr, Shitet Dyqan Si Mundesi Ideale Investimi!! - 30m2

E pa mobiluar
110,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 567

Përshkrimi i pronës

REFRG165605 - Ne Myslym Shyr, shitet dyqan me siperfaqe 30 m/2. Realisht eshte nje mundesi mjafte e mire investimi, duke marre parasysh faktin se prej 20 vitesh ambjenti ka qene me qira. Aktualisht eshte me qira mujore 40.000 leke te reja bruto. Struktura e ambientit eshte openspace. Elementi me i rendesishem qe i jep vlere prones eshte vendodhja mjafte e mire, ne nje nder rruget kryesore dhe me teper levizje, me afersi me qendren e Tiranes dhe zonat e tjera qendrore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THE Right Deal, ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 30m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

120,000€
Te Pediatria, Shitet Dyqan Per Tipologji Te Ndryshme Bi... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pediatria, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadministruar...

550,000€

590,000€

Okazion !! Ne Myslym Shyr, Buze Rruges Kryesore Shitet... - 105m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan). Ambienti ndodhet ne katin zero, me...

110,000€
Cmim i diskutueshem

115,000€

Okazion! Tek Condor Center Shitet Dyqan, Mundesi Ideale... - 60m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, tek Condor Center, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 60 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh...