Tek Art-Turbina, Jepet Me Qira Ambient Per Bar Restaurant!!! - 60m2

Pjesërisht e mobiluar
900€ / muaj

  • Rruga Sami Frashëri
  • 79

Përshkrimi i pronës

REFRG165535 - Tek Art-Turbina, Prane Liqenit artificial, Jepet Me Qira Ambient Komercial Per Bar Restaurant !!! Ambieni organizohet ne nje siperfaqe 60 m/2. Ambienti ka sherbyer si Bar Kafe dhe ka nje pjese te madhe te pajisjeve dhe arredimin per nje biznes te tille. Pervec hapesires se brendshme ka dhe nje siperfaqe verande te jashteme te shfrytezueshme. Ndodhet ne nje lokacion teper interesant. Cmimi eshte 900 Euro ne muaj/ Neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 9

Tipare

Verandë I mobiluar Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,000€ / muaj
Tek Liqeni Artificial, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fant... - 123m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga e Kosovarëve

Tek Rruga e Kosovareve, me pamje nga Liqeni Artificial jepet zyre me qira . Zyra ka organizim ne pjesen korridorit, tre ambiente pune, dy tualete dhe...

800€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Li... - 145m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe...

800€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qira apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti ndo...