Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Te Ri !! - 145m2

E pa mobiluar
195,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 339
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG165509 - Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Cmim Okazion Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje objekti ne ndertim. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenjies me siperfaqe te bollshme se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, 2 dhoma gjumi per femije dhe nje tualet i perbashket i aksesueshem ne korridor. Apartamenti disponon nje garazhd ne katin -1 me cmim ekstra 15.000 euro. Për më tepër detaje rreth apartamentit ose nje vizitë ne pronë, për të prekur nga afër cilesine e punimeve që ky pallat të ofron, kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare THE Right Deal Properties në numrin e cel +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 145m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 10
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 12

Tipare

Garazh Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

165,800€

185,000€

Tek Kompleksi Ndregjoni, Bulevardi I Ri Shitet Apartame... - 128m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 127.6m² dhe siperfaqe neto 110m². Ndodhet ne...

E RE
196,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apa... - 128m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje godine 10 kateshe,...

E RE
214,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim P... - 139m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 10 kateshe, me...