Okazion Kleringu! Ne Rezidencen Porcelan 3, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri! - 110m2

E pa mobiluar
110,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 305
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG165478 - Perballe Tv Klanit, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 "Rezidencen Porcelan 3"aktualisht ne faze ndertimi karabina.Apartamenti ndodhet ne kompleks banimi dhe sherbimi 7,8 kate dhe 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ndodhet ne katim e 6 banim, ka siperfaqe bruto 110 m/2 dhe me orientim Jug. Apartamenti organizohet si me poshte; salloni ku kemi ambient ndenjie dhe kend gatimi se bashku me dalje ne ballkon dhe tualeti i dites, si dhe dy dhomat e gjumit njera me tualet me vete. Ndertimi i rezidences dallohet per standarte bashkekohore te nje cilesie te larte ndertimi,ku vlen te permendet termo-izolimi teresor,izolim akustik maksimal,ventilimet individuale,lartesia e katit (280cm dysheme-tavan)sistemet anti-zjarr,vetrate me ventilim,hapesira te gjelberuara ,sherbime tregtare,SPA,detaje arkitektonike qe sigurojne komoditetin maksimal dhe privatesi,sisteme sigurie 24h. Zona aktuakisht eshte ne fazen e ndertimit te disa Rezidencave dhe perfshihet nga Unaza e Madhe e Tiranes. Punimet priten te mbarojne deri ne vitin 2025. Per nje vizite ne prone dhe me shume detaje ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Porcelan
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
87,300€

89,300€

Perballe Tv Klanit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Nje Post... - 102m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne rrugen Xhenfize Keko ,ne zonen e Porcelanit shitet apartament 2+1+2 tualete me cmim okazion bashke me 1 post parkimi me cmim extra 12 mije euro ne...

E RE
100,000€
Super Okazion! Tek Kompleksi Mirabella, Shitet Apartame... - 117m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Super Okazion! Prane Spitalet Nene Tereza ne "Rezidencen Maribella" ne ndertim te ri te vitit 2022, shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim, me orien...

108,000€
Tek Kompleksi Asl, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 99m2
Xhamlliku - Rruga Sadik Petrela

Prane Xhamllikut, shitet super apartament 2+1 ne ndertim te ri dhe me planimetri perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 10-katesh....