Super Okazion! Tek Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt! - 130m2

E pa mobiluar
182,000€

  • Rruga Medar Shtylla
  • 328
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG165477 - Super Okazion! Tek Komuna e Paristi, Objekti White Tower, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion vetem per 1400 Euro/m2, nga 1800 Euro/m2 qe shet aktualisht ndertuesi. Apartamenti me siperfaqe bruto 130 m2, organizohet me sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Objekti, në 2 katet e para zhvillohet me ambiente shërbimi në formën e zyrave dhe ambienteve tregtare. Katet e mesipërme do jenë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapesira të bollshme. Apartamenti eshte i orientuar nga Jug-Perendimi cfare i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Aktualisht ndertimi eshte ne faze Grope-Karabina dhe parashikohet te mbaroi deri ne vitin 2025. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 17

Tipare

Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
193,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planim... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna e Paristi, Objekti White Tower, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Apartamenti ka siperfaqe bruto 125.3 m2 dhe siperfaqe neto 104.4 m...

E RE
130,000€
Ne Komunen E Parisit, Shitet Apartament 2+1, I Pershtat... - 90m2
Komuna e Parisit - Skender Luarasi

Ne Komunen e Parisit, prane Lulishtes shitet apartament 2+1, pershtatshem per biznes(klinike dentare, zyra etj).Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 10...

E RE
180,000€
Cmim i diskutueshem

185,000€

Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Super Apartament 2+1+Garazh... - 109m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+Garazhd, Totalisht Investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 11, te nje...