Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per Investim! - 40m2

E mobiluar
82,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 1202
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG165468 - Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 1+1, si nje mundesi ideale investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 6, te nje ndertimi ekzistues. Apartamenti eshte me hapesira komode dhe i organizuar si me poshte: Sallonin e ndenjes bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje hapsire ekstra verande per shfrytezim te metejshem ne rast investimi. Mobilimi eshte bashkekohor dhe teper cilesor i sapo perfunduar, me elektroshtepiaket cilesore, parket, tavane te varuara me ndricim led etj. Apartamenti shitet i mobiluar, sic eshte dhe ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për një vizitë në apartament kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 40m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
90,000€
Tek Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1 Me Mundes... - 71m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, shitet apartament 1+1 me mundesi konvertimi ne 2+1 ne nje pallat ekzistues ne katin e 5 (te fundit) me siperfaqe 71.19 m2. Apar...

72,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Tek... - 72m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 . Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Investuar! - 62m2
Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Te Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1+ Verande I Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadministruar i pajisu...