Tek Farmacia 10, Kompleksi Arlis Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Hipoteke! - 114m2

E pa mobiluar
141,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 812
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG165464 - Te Farmacia 10, Kompleksi Arlis shitet super apartament 2+1+2 me Hipoteke. Apartamenti organizohet ne koridorin ne hyrje i cili ben shperndarjen e ambienteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit, po ashtu edhe shperndarja ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave me tualet te dedikuar dhe ballkon, si edhe tualeti i dyte qe aksesohet ne korridor. Orientimi i apartamentit eshteJug-Lindje cka ben qe te kete drite natyrale pjesen e pare te dites. Objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën “E Dibrës”, buze Unazës. Ndertim i kompanise Arlis Construction nje nga firmat me prestigjoze dhe aktive ne fushen e ndertimit ne zonen e Tiranes dhe jo vetem. Kompleksi ndahet ne 7 kulla te lidhura me njera tjetren ne nje dizenjim unik i mbushur nga gjelberimi dhe hapesira pushimi per banoret. Disa detaje rreth ndertimit: 1) Izolim Akustik, muret ndarës midis apartamenteve dhe muret ndarës me korridoret e shkallëve do të jenë termikisht të izoluar duke përdorur pambuk mineral me trashësi 50 mm të vendosur ndërmjet dy mureve prej 10 cm(minimizon zhurmat) 2) Termoizolim / Fasada, teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të fresket në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer energjine elektrike 3)Ambiente te perbashketa, oborret e brendshme që krijohen, do të trajtohen me hapësira të gjelbërta për ti ofruar një ambient të jashtëm sa më të mirë dhe të rehatshëm për banorët e objektit: sheshe, trotuare, gjelbërim, ndriçim i jashtëm, ambjente shplodhëse dhe hapësira shërbimi për bar, kafe, restorante, 4) Lartesia e apartamenteve 3.2 m shume e rralle ne tregun tone. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 114m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Farmacia 10
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

139,900€

147,000€

Prane Tregut Elektrik, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Nder... - 102m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Prane Tregut Elektik shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te vitit 2021 ne faze perfundimtare. Apartamenti ndodhet nje godine banimi dhe sherbi...

130,000€

135,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar !!... - 107m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem,shitet apartament 2+1+2 tualete +2 ballkone i mobiluar.Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te pallati 6 katesh i mirembajtur me ashen...

E RE
133,000€
Ne Don Bosco, Shitet 2+1 Me Garazhd Dhe Cmim Okazion!!!... - 103m2
Don Bosko - Rruga Egnatia

Ne zonen e Don Boscos, ne rr. Egnantia ne nje ndertim te ri shitet super apartament 2+1 me planimetri shume te rregullt dhe orientim plot diell. Apart...