Super Okazion! Tek Kompleksi Mirabella, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt! - 117m2

E pa mobiluar
100,000€

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 902
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG165412 - Super Okazion! Prane Spitalet Nene Tereza ne "Rezidencen Maribella" ne ndertim te ri te vitit 2022, shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim, me orientim jug-perendim. Apartamenti ndodhet ne godine banimi dhe sherbimi me 8,9 dhe 11 kate me 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka organizim si me poshte;koridori,salloni ku ndodhet ambienti ndenjes dhe kendi gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, dhome femijesh, 2 ballkone dhe 2 tualete me dritare. Materialet qe do perdoren dhe teknologjite e reja te ndertimit , si ne realizimin e rifiniturave ashtu edhe ne realizimim e shtresave hidro-izoluese , realizimin e murit dopio qe ndan apatamentet midis tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, paisjet hidraulike te markave cilesore,vetrat cilesore,sistemi kondicionimit multisplit bejne qe cilesia e ndertimit te jete maksimale. Ndertimi aktualisht eshte ne faze karabinaje dhe pritet te mbaroi deri ne vitin 2024. Njekohesisht apartamenti ka ne dispozicion dhe nje garazhd me cmim ekstra 15.000 Euro Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare ne numrin 0674033997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 117m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Spitali Nene Tereza
Rruga Rruga Kongresi i Manastirit
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 10

Tipare

Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
110,000€
Okazion Kleringu! Ne Rezidencen Porcelan 3, Shitet Apar... - 110m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Perballe Tv Klanit, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 "Rezidencen Porcelan 3"aktualisht ne faze ndertimi karabina.Apartamenti ndodhet ne kompl...

108,000€
Tek Kompleksi Asl, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 99m2
Xhamlliku - Rruga Sadik Petrela

Prane Xhamllikut, shitet super apartament 2+1 ne ndertim te ri dhe me planimetri perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 10-katesh....

105,000€
Ne Misto Mame, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bol... - 127m2
Misto Mame - Rruga Artin Basha

Ne Misto Mame, prane KMY, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 127 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 9 katesh i mireadminististruar me ashensor nd...