Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Magazine Gjigante, Per Cdo Lloj Aktiviteti ! - 1130m2

E pa mobiluar
3,000€ / muaj

  • Rruga Llazi Miho
  • 50

Përshkrimi i pronës

REFRG165323 - Ne Misto Mame, Jepet me Qira Magazine Gjigande. Objekti ndodhet ne nje zone shume te favorshme per cdo lloj aktiviteti, afer hyrjeve dhe daljeve kryesore nga Tirana. Godina ka nje lartesi prej 12 m, qe e ben te shfrytezueshme dhe ne formatin e duplexit per aktivitetin tregtar. Ne Cmim eshte perfshire dhe taksa e tatimit ne burim. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 1130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Misto Mame
Rruga Rruga Llazi Miho
Viti i ndërtimit 1960
Kate Gjithsej 1

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

24,000€
Te Kompleksi Derveni, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per In... - 23m2
Misto Mame - Rruga Artin Basha

Te Kompleksi Derveni, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9 katesh te mireadministruar me ashensor d...

50,000€
Ne Misto Mame, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim... - 54m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, tek pallatet Cabej, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 7-katesh te mireadministruar m...