Ne Rrugen e Kavajes, Shitet Super Apartament 2+1+Garazhd Totalisht I Investuar! - 109m2

E mobiluar

185,000€

180,000€

  • Kavaja Street
  • 4632
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG165300 - Ne Rrugen e Kavajes, prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+Garazhd, Totalisht Investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 11, te nje pallati te ri te mireadministruar, me dy ashensore. Apartamenti eshte me hapesira komode dhe i organizuar si me poshte: Sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe veranda. Mobilimi eshte bashkekohor dhe teper cilesor, me nje kuzhine luksoze me mobilje te reja dhe me te gjitha elektroshtepiaket cilesore italiane, pllake porcelanoza, tavane te varuara me ndricim te fshehur led etj. Vlera e Investimit eshte ne shifren e 35 mije eurove. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per familje, te cilat preferojne standart te larte jetese, Apartamenti shitet i mobiluar, sic eshte dhe ne foto. Njekohesisht ka te perfshire ne cmim dhe nje garazhd te mbyllur. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për një vizitë në apartament kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 109m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 11
Zona Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Ashensor I sapo investuar Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
193,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planim... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna e Paristi, Objekti White Tower, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Apartamenti ka siperfaqe bruto 125.3 m2 dhe siperfaqe neto 104.4 m...

E RE
220,000€
Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 119m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te dhe ka siperfaqe...

E RE
182,000€
Super Okazion! Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament... - 130m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Super Okazion! Tek Komuna e Paristi, Objekti White Tower, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion vetem per 1400 Euro/m2, nga 1800 Euro/m2 qe shet akt...