Ne Astir, Shitet Super Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt! - 109m2

Pjesërisht e mobiluar
97,000€

  • Rruga Astrit Losha
  • 754
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG165094 - Ne Astir, shitet super apartament 2+1, me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe shitet pjeserisht i mobiluar, vlen per tu theksuar investimi i ngurte ku te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike jane te sapo bera se bashku me tualetin te sapo rinovuar, vetratat jan te gjitha me xham duplex dhe me gaz argon qe mundeson pervec izolimit akustik edhe nje izolim termik per temperatura sa me optimale ne apartament, kuzhina eshte e bere e re dhe eshte e nje cilesie te larte. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Zona eshte nje zone e zhvilluar e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 109m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Astir
Rruga Rruga Astrit Losha
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

97,600€
Ne Rezidencen Porcelan 1, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nd... - 86m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Fiks perballe Tv Klanit shitet apartament 2+1+2 bashke me nje post parkimi me cmim extra 15 mije euro,ne "Rezidencen Porcelan 1"ne faze ndertimi karab...

105,000€
Tek Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1 Plot Drite... - 94m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Prane Restorant Durresit, shitet apartament 2+1 plot drite, ne katin e 6 te nje pallati te ri 8 katesh me 2 ashensore. Apartamenti organizohet ne nje...

99,000€
Cmim i diskutueshem

105,000€

Ne Astir, Kompleksi Molla, Shitet Apartament 3+1+2 Me S... - 126m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Te Kompleksi Molla, Ne Astir, Shitet Apartament 3+1+2 Me Shume Hapesire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 teknik te nje pallati 9 katesh shume te mi...