Ne Bllok, Prane Vesa Center, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra Ose Banim! - 130m2

E mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga Abdyl Frashëri
  • 165
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG164985 - Ne Bllok, Prane Vesa Center, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 9 katesh te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor, buze rruges kryesore. Organizohet ne nje dhome ndenje, kendi i gatimit i vecuar , nje dhome matrimoniale, nje dhome per femijet dhe 2 tualete. Zona ku ndodhet eshte nder zonat me te kerkuara dhe me te pelqyera, pasi ofron gjithe fasilitetet e nevojshme si shkolla, klinika mjekesore, markete, akses per levizjet urbane etj. Apartamenti jepet me qira dhe per zyra. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal ne numrin e kontaktit +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Abdyl Frashëri
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qira apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti ndo...

311,500€

323,000€

Tek Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Super... - 125m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Liqeni i Tiranes, Ne Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim t...

850€ / muaj
Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartam... - 85m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 11 katesh, me ashe...