Tek Rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !! - 148m2

E pa mobiluar
185,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 1136
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG164635 - Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti ne ndertim. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenies me siperfaqe te bollshme se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, 2 dhoma gjumi per femije dhe nje tualet i perbashket i aksesueshem ne koridor. Orientimi i tij eshte ne disa drejtime pothuajse gjate gjithe dites me diell. Apartamenti disponon nje garazhd ne katin -1 me cmim ekstra 12.000 euro. Për më tepër detaje rreth apartamentit ose nje vizitë ne pronë, për të prekur nga afër cilesine e punimeve që ky pallat të ofron, kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal Properties në numrin e cel +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 148m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Bulevardi i Ri
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 12

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

172,000€

185,000€

Tek Kompleksi Ndregjoni, Bulevardi I Ri Shitet Apartame... - 128m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 127.6m² dhe siperfaqe neto 110m². Ndodhet ne...

185,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Kompleksin "Ndregjoni" Shitet Ap... - 128m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 Me Kuzhine te Vecuar !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 127.6m² dhe siperfaqe ne...

188,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim T... - 114m2
Bulevardi i Ri - Rruga Skender Kosturi

Tek Bulevardi i Ri, Prane Burgut , Shitet Apartament 2+1+2 Me Strukture Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 114m² dhe siperfaqe neto 101m², ndo...