Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi !! - 82m2

E pa mobiluar
103,000€

  • Kavaja Street
  • 1732
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG164320 - Prane Kompleksit Delijorgji, shitet apartament 2+1 , si mundesi ideale investimi. Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallati 11 katesh i mireadministruar dhe me 2 ashensore. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe organizohet ne sallonin e ndenjes, me kendin e gatimit si pjese e perbashket, 2 dhomat e gjumit, 2 ballkone dhe 1 tualet. Duke marre parasysh zhvillimin qe ka marre zona 5-vjecarin e fundit dhe kerkesat e shumta per investim, eshte nje mundesi mjafte e mire dhe per kete aspekt. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 82m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I Pa mobiluar Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

97,600€
Ne Rezidencen Porcelan 1, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nd... - 86m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Fiks perballe Tv Klanit shitet apartament 2+1+2 bashke me nje post parkimi me cmim extra 15 mije euro,ne "Rezidencen Porcelan 1"ne faze ndertimi karab...

105,000€
Tek Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1 Plot Drite... - 94m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Prane Restorant Durresit, shitet apartament 2+1 plot drite, ne katin e 6 te nje pallati te ri 8 katesh me 2 ashensore. Apartamenti organizohet ne nje...

93,000€

95,000€

Ne Astir, Prane Vila L, Shitet Apartament 2+1+2 Totalis... - 106m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Prane Vila L, shitet apartament 2+1+2 totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik dhe te 3-te banim te nje pallati 8-kates...