Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 3+1+2, Me Planimetri Te Rregullt !! - 114m2

E mobiluar
149,000€

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 0
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG163995 - Tek Stadiumi Dinamo, shitet apartament 3+1+2, me siperfaqe 114 m/2, ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka strukture mjaft te rregullt dhe ambjente me hapesira te bollshme dhe komode. Ai eshte i organizuar ne 1 ambjent ndjenje, kuzhina e gatimit me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet totalisht i arreduar, sic shikohet dhe ne fotot ilustruese. Per shkak te vendodhjes ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ka te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jete shume komode dhe shume prane qendres. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 114m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Sulejman Delvina
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

150,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Tower Bridge, Shitet Apartament 3+1+2 Me Post Parki... - 120m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Tek Shkolla e Bashkuar, tek kompleksi me i mire ne zone, tek "Tower Bridge", shitet super apartament 3+1+2, ne katin e trete, me planimetri perfekte !...

E RE
150,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te Myslym Shyri-t shitet apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe 130 m/2 , ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka struktu...

150,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 I Pershtatur Per Biznes... - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Zonen e Bllokut, prane sheshit Willson, shitet apartament 3+1 i cili shfrytezohet si ambient biznesi me siperfaqe 106m². Apartamenti ndodhet ne kat...