Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1 Ideal Per Investim !! - 80m2

E mobiluar
120,000€

  • Rruga Nikolla Lena
  • 0
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG163993 - Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 2+1, me siperfaqe 80 m/2, ne katin e katert te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka strukture mjaft te rregullt dhe ambjente me hapsira te bollshme dhe komode. Ai eshte i organizuar ne 1 ambjent ndjenje se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni ne dhomen matrimoniale. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim cka ofron nje ndricim natyral shume te mire gjate gjithe dites. Apartamenti shitet totalisht i arreduar dhe investuar, sic shikohet dhe ne fotot ilustruese. Per shkak te vendodhjes ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ka te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jete shume komode dhe shume prane qendres. Njekohesisht lidhur me kerkesat qe ka zona, mund te sherbeje dhe si nje mundesi mjafte e mire per investim. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Nikolla Lena
Viti i ndërtimit 1999
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

110,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ambasades Polake, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim... - 83m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Te Mine Peza, prane Ambasades Polake shitet ambient biznesi ne katin e pare te nje pallati ekzistues me cmim okazion. Ambjenti eshte i ndare ne 2 hyrj...

110,000€
Cmim i diskutueshem

120,000€

Te Oxhaku, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Dhe Strukt... - 111m2
Oxhaku - Rruga Xhanfize Keko

Te Oxhaku, shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri me orientim plot drite. Apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe organizohet ne dhome ndenj...

650€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar... - 102m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rruga Myslym Shyri, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6-katesh te mireadministruar ndertim...