Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike Dhe Totalisht Te Investuar ! - 106m2

E mobiluar
140,000€

  • Rruga Hamdi Garunja
  • 0
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG163992 - Tek Liqeni Thate, shitet super apartament 2+1, me pamje fantastike nga Liqeni dhe i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 6-te te nje pallati te ri te vitit 2017, i mireadministruar dhe me ashensor. Siperfaqja prej 106 m/2, organizohet ne nje planimetri te rregullt, salloni i bollshem i ndenjes dhe kendi i gatimit paksa i vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar me nje stil modern dhe mjaft komod. Eshte i sapo investuar me parket cilesor, sistem chiller, termoizilim te brendshem, vetrata termike triplex, dyer te reja shume cilesore, hidrosantirare teper cilesore etj. Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jetese te qete komode, prane parkut te liqenit dhe me infrastrukture te sistemuar. Realisht eshte dhe nje mundesi mjaft e mire per jetese individuale por edhe per investim, duke ju referuar zones dhe kerkesave qe ka zona. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Hamdi Garunja
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar Orientimi Perendim Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

130,000€
Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri... - 110m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Te ish Parku i Autobuzave, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, shitet apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne...

E RE
120,000€
Cmim i diskutueshem

130,000€

Tek Ish Stacioni I Trenit, Shitet Apartament 2+1+2 Me H... - 116m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish-Stacioni I Trenit, prane Gjykates se Krimeve te Renda shitet apartament 3+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katine 8...

130,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Or... - 110m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit, te njesia bashkiake nr.2, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te...