Ne Komunen e Parisit, Shitet Apartament 2+1 I Pershtatshem Per Biznes !! - 90m2

Pjesërisht e mobiluar
140,000€

  • Skender Luarasi
  • 1738
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG163946 - Ne Komunen e Parisit, prane Lulishtes shitet apartament 2+1, i pershtatshem per biznes(klinike dentare, zyra etj).Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 10-katesh, te mireadministruar. Ky ambient ka qene i destinuar qe ne ndertim per ambjent komercial biznesi, duke ju referuar parametrave qe ka fasade xhami, lartesi 3.5m. Apartamenti me siperfaqe 90 m2, eshte i organizuar me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes me gatim, 2 dhoma me hapesira te bollshme dhe nje tualet. Eshte i orientuar drejt lindjes. Zona e Komunes se Parisit vleresohet per aksesin dhe afersine me zonat qendrore te Tiranes, sherbime, shkolla, kopshte, universitete supermarkete etj. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Komuna e Parisit
Rruga Skender Luarasi
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë I mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

130,000€

140,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Sup... - 116m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te ri, i pajisur me ashensor dhe...

E RE
237,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Komuna e Parisit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

133,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetr... - 110m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje godine banimi...