Ne Komunen e Parisit, Shitet Apartament 2+1+2, Me Strukture Dhe Kubature Perfekte !! - 137m2

E mobiluar
155,000€

  • Rruga Medar Shtylla
  • 361
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG163750 - Te Komuna e Parisit, prane Lulishtes shitet apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe strukture shume te rregullt. Apartamenti eshte i organizuar me koridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenies me gatim te vecuar, 2 dhoma gjumi me hapesira te bollshme, 1 sallon ndenje, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 10-katesh, te mireadministruar dhe me ashensor. Shitet totalisht i mobiluar sic paraqitet dhe ne foto. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona e Komunes se Parisit vleresohet per aksesin dhe afersine me zonat qendrore te Tiranes, sherbime, shkolla, kopshte, universitete supermarkete etj. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 137m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
165,000€
Tek Rruga Bogdaneve, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesir... - 102m2
Blloku i Ambasadave - Rruga e Bogdanëve

Tek Rruga Bogdaneve, prane Supermaket Spar, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 8 kate...

650€ / muaj
Tek Kompleksi Kika 2, Jepet Me Qira Zyre E Investuar !! - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek kompleksi Kika 2, Jepet Me Qira Zyre me siperfaqe 125 m2 per profile te ndryshme biznesi. Zyra ndodhet ne ndertim elitar te viteve te fundit me...

147,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Super Apartament 2+1 I Inve... - 117m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, prane kompleksit Delijorgji shitet super apartament 2+1 me orientim plot drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati t...