Ne Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt !! - 62m2

E mobiluar
60,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 715
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG163691 - Ne Don Bosko, shitet apartament 1+1, me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit, dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon dhe tualeti. Apartamenti orientohet kryesisht nga lindja cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites si dhe ka nje fushepamje te lire. Zona ne te cilen ndodhet ofron facilitete dhe sherbime per nje jetese sa me komode, prane qendres se Tiranes, por dhe si mundesi mjafte e mire investimi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne Kompanine Imobiliare Real Deal në numrin +355 674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 62m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

57,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar !... - 56m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, Ne rrugen Rrapo Hekali, prane Big Market, shitet apartament 1+1, ne katin e dyte banim te nje pallati 5 katesh ndertim i 2018. Apa...

50,000€
Prane Xhamllikut, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te... - 55m2
Xhamlliku - Rruga Gjolek Kokona

Prane Xhamllikut tek Restorant Alteo Shitet apartament 1+1 me hapesira te bolleshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5-katesh ekzis...

65,700€
Ne Rezidencen Euro 3D, Shitet Apartament 1+1 Me Orienti... - 71m2
Selita - Rruga Hasan Vogli

Ne rrugen Hasan Vogli, shitet apartament 1+1 ne Rezidence, ndertim i vitit i 2020 shume cilesor dhe i mirembajtur. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te...