Tek Rruga Kosovareve, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+Garazhd ! - 120m2

E mobiluar
900€ / muaj

  • Rruga e Kosovarëve
  • 117
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG163381 - Ne nje nder zonat me eskluzive te Tiranes, tek Rruga Kosovareve, jepet me qira super apartament 2+1+2, se bashku me garazhd, me mobilim teper cilesor. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi te ri me ashensor dhe administrim shume te mire. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon shume te bollshem me orientim dhe pamje fantastike dhe kendin e kuzhines me vehte, dy dhoma gjumi, ballkoni i cili shtrihet ne gjithe siperfaqen e apartamentit dhe dy tualetet. Apartamenti eshte i arreduar me shume shije dhe ofron te gjithe kushtet per nje jetese komode. Vendodhja e apartamentit dhe aksesi me zonat qendrore, ju ofron nje jetese cilesore. Ne cmim perfshihet dhe nje garazhd ne katin -3. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Rr. e Kosovareve
Rruga Rruga e Kosovarëve
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Ballkon I sapo investuar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

148,000€
Okazion Kleringu! Tek Rruga E Kosovareve, Shitet Aparta... - 90m2
Rr. e Kosovareve - Rruga e Kosovarëve

Afer Liqenit Artificial, tek Rruga e Kosovarve, ne nje nga zonat me elitare te qytetit, ne pallat te vitit 2021, Shitet Apartament 2+1, me pamje dhe o...

800€ / muaj
Jepet Apartament 2+1 Me Qira Ne Pallat Te Ri Me Sistem... - 90m2
Presidenca - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet Apartament 2+1 Me Qira ne pallat te ri me sistem sigurie, prane presidences dhe ambasades se izraelit i sapo areduar me pamje fanatstike. Aparta...

1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Te Etc - 109m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane dhe ne nje zone perfekte si ETC jepet me qera apartament 2+1 ne katet e larta te objektit . Apartamenti sht...