Tek Kristal Center, Shitet Apartament 1+1, Super I Investuar ! - 40m2

E mobiluar
68,000€

  • Rruga Ndrek Luca
  • 222
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG163375 - Tek Kristal Center, shitet apartament i pershtatur ne 1+1, teresisht i investuar. Apartamenti nodhet ne katin e 3 te njeres prej godinave te Kompleksit Kristal dhe organizohet ne nje hapsire te bollshme te pershtatur ne ambient ndenje, i ndare me mjafte finese dhe me ambjentin e gjumit, kuzhina e gatimit si me vete dhe tualeti. Eshte totalisht i investuar nga e para me parket laminat cilesor, elektroshtepiake te reja, mobilim bashkekohor, hidrosantare italiane Vaso Ceramica. Diponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per vizite ne prone dhe informacione me te detajuara rreth saj, na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 40m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Ndrek Luca
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor I sapo investuar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

77,000€
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per In... - 57m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12 katesh te mireadministruar dh...

77,000€
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per In... - 54m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12 katesh te mireadministruar dh...

68,000€

75,000€

Ultra Okazion Per Vetem 880 Euro/m2 !!! Tek Kopshti Bot... - 77m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

OKAZION!!! Te Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 I Pa Banuar Me Pare! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri gjashte katesh, i m...