Ne Tufine, Shitet Apartament 2+1 Teresisht I Investuar !! - 75m2

E mobiluar
53,000€

  • Rruga Myslym Keta
  • 855
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG163293 - Ne Rrugen Myslym Keta, Tufine, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri i pajisur me ashensor edhe me punime mjaft cilesore. Eshte i organizuar si me poshte, sallon, kuzhine ,dhome cifti, dhome femijesh, nje tualet edhe nje ballkon. Apartamenti eshte i investuar dhe shitet totalisht i mobiluar si ne foto. Te gjithe ambjentet orientohen nga Jug-Lindja, duke e bere te ndricuar dhe te ngrohte gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Tufine
Rruga Rruga Myslym Keta
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

55,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt... - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi, ne rrugen Idriz Dollaku, shitet apartament 2+1 me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues dhe organizohet...

E RE
58,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 77m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek Rruga "5 Maji" prane "Concord Center" shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pa...

58,000€

60,000€

Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri !... - 91m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne zonen e Freskut prane "Hotel Imperium" shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet katin e 2-te te nje pallat...