Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Vitit 2021 !! - 97m2

E pa mobiluar
125,000€

  • Rruga Kongresi i Lushnjes
  • 333
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG163278 - Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 2+1+2, me organizim dhe orientim perfekt. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 96.45 m/2 dhe eshte lene per tu organizuar ne menyre perfekte, salloni ndenjes me orientim nga jug-lindja, dy dhoma gjumi me kubature mjaft te mire, njera prej te cilave me tualet me vete, tualeti kryesor dhe ballkoni ne dhomen matrimoniale. Ndertimi eshte ne fazen karabina, gje qe mund te sherbeje per te bere dhe organizimin e struktures sipas kerkeses se klientit. Cmimi ne kete rast eshte okazion, pasi apartamenti eshte prone kleringu. Vendodhja mjafte e mire, si nje zone e aksesueshme mjafte lehte me kryqezimin e 21 Dhjetorit, Rrugen e Kavajes etj. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne numrin 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 97m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Kongresi i Lushnjes
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

115,000€

130,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Garazh Te Perfshir... - 109m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem shitet apartament 2+1+2 me garazhd. Apartamenti eshte i organizuar ne dy ambiente: ambientin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me ha...

115,000€
Tek Farmacia 10, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1 me planimetri te rregullt ! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe totale p...

E RE
88,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Invest... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori, prane rruges kryesore, shitet apartament 2+1 ideal per investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues te miread...