Okazion Kleringu! Tek Rruga E Kosovareve, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Nga Liqeni !! - 90m2

E pa mobiluar
148,000€

  • Rruga e Kosovarëve
  • 211
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG163270 - Afer Liqenit Artificial, tek Rruga e Kosovarve, ne nje nga zonat me elitare te qytetit, ne pallat te vitit 2021, Shitet Apartament 2+1, me pamje dhe orientim fantastik. Kompleksi ka dizajn modern, me fasade te ventiluar per termoizolim perfekt - dritare me xhama termik tripleks - ndarja ndermjet apartamenteve dhe mureve ndares me lesh guri qe eleminon zhurmat - shtresa e dyshemes eshte me poliuretan, per eliminimin e zhurmave, kundra zjarrit dhe per izolim akustik dhe termik njekohesisht - lartesia e apartamenteve 300 cm - materialet e ndertimit, materialet elektrike dhe hidrosanitare incaso, nga markat me te mira ne treg - tubacione gati per sistem chiller -2 ashensore ne kat - Planimetri te rregullt dhe me shume drite. Organizimi i brendshem i apartamentit eshte si me poshte: salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit me vehte, 1 dhome gjumi matrimoniale me dalje dhe kjo ne ballkon, dhoma e femijeve dhe tueleti. Aktualisht pronari i apartamentit e ka lene open space qe klienti te kete mundesi per ta ndryshuar planimetrine sipas deshires se vete, (nese nuk i pelqen planimetria aktuale). Per nje vizite ne kete apartament kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal ne numrin e tel: 355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Rr. e Kosovareve
Rruga Rruga e Kosovarëve
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

135,000€

139,000€

Prane Gjimnazit Partizani, Shitet Apartament 2+1 Super... - 102m2
Qender - Rruga 4 Dëshmorët

Prane Gjimanit Partizani shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2. Apartamenti gjendet ne katin e 3 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me as...

900€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kosovareve, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 120m2
Rr. e Kosovareve - Rruga e Kosovarëve

Ne nje nder zonat me eskluzive te Tiranes, tek Rruga Kosovareve, jepet me qira super apartament 2+1+2, se bashku me garazhd, me mobilim teper cilesor...

E RE
138,000€

153,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Super Apartament 2+... - 151m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me orientim perfekt jug-lindje !!! Garden Residence Tur...