Prane Qendres, Ne Rrugen Fortuzi Shitet Dyqan Buze Rruge, Mundesi Ideale Investimi - 55m2

E pa mobiluar
210,000€

  • Rruga Fortuzi
  • 95

Përshkrimi i pronës

REFRG163203 - Prane Qendres se Tiranes, ne Rrugen Fortuzi shitet dyqan buze rruge, si nje mundesi ideale investimi. Dyqani ka nje siperfaqe prej 55 m/2, i vendosur ne nje nder rruget qe ka me teper levizje dhe akses fantastik me qendren e Tiranes, institucionet kryesore, por mbi te gjitha per aktivitetet tregtare te shumta qe jane te vendosura ne kete zone. Njekohesisht pozicionimi kendor, me fasade xhami e ben terheqese dhe te shfrytezueshme per aktivitete si Farmaci, Klinike Dentare, Exchange etj. Strukturohet ne dy ambjente, nje tualet dhe nje depo. Eshte mundesi mjafte e mire qofte per aktivitet tregtar personal, por edhe si mundesi investimi per tu lene me nje qera. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 55m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Qender
Rruga Rruga Fortuzi
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Depo Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
75,000€
Shitet Ambient Biznesi, Tek Kafe Flora, Ne Qender Te Ti... - 25m2
Qender - Rruga Mine Peza

Shitet Dyqan buze rruges "Mine Peza" 50 meter larg kafe Flores. Ambjenti aktualisht eshte i lene me qera 250 euro kundrejt nje biznesi te konsoliduar...

215,000€

250,000€

Tek Blv. Zogu I Pare, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!! - 72m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Bulevardi Zogu i Pare, ne zonen me dinamike te Tiranes, perballe Ish Stacionit te Trenit ku aktualisht eshte ndertuar dhe Bu...

500€ / muaj
Tek Etc-Ja, Jepet Me Qira Ambient Biznesi !! - 67m2
Qender - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa Piramides Jepet me qira Am...