Ne Qender Te Tiranes, Shitet Ambient Per Zyra, Me Cmim Okazion! - 55m2

E pa mobiluar
100,000€

  • Rruga Qemal Stafa
  • 153

Përshkrimi i pronës

REFRG163174 - Ne Qender, prane 9-katsheve, shitet ambjent per zyra, me cmim nen referencen e zones. Ambjenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese, te profilizuar per zyra dhe ambjente sherbimesh. Ndodhet ne nje nder zonat me potenciale lidhur me aktivitetet tregtare, sidomos persa i perket fushes se mjeksise. Ambjenti ka qene i shfrytezuar me qera, si klinike, laborator. Ka siperfaqe neto 54.5 m/2 dhe ne te gjithe trajektoren ka fasade xhami, si mundesi mjaft e mire reklamimi, per cdo lloj aktiviteti. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe pasqyrohet si njesi ne dokumentacion. Referuar cmimit te references se zones, prona ka nje vlere prej 300-400 euro per m/2, nen reference. Per informacione me te detajuara dhe vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 55m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 3
Zona Qender
Rruga Rruga Qemal Stafa
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshm... - 104m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Ne Qender, mbrapa Piazes dhe Cirkut te Tiranes shitet apartament 2+1 me siperfaqe ne certifikate pronesie 69.84 m2, siperfaqe neto te shkelshme 94.6 m...

195,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Shallvaret, Shitet Ambient Biznesi Buze Rruge !! - 85m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Tek Shallvaret, shitet ambient per zyra ne katin e pare me pamje nga parku Rinia. Ambienti eshte openspace dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj bizne...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Ambient Komercial... - 114m2
Qender - Rruga Mihal Grameno

Shume afer Qendres, tek Shkolla e Baletit, ne Rrugen Mihal Grameno, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 114 m2 p...