Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion!! - 111m2

E pa mobiluar
95,000€

  • Kavaja Street
  • 1529
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG162294 - Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 2+1+2 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone. Apartamenti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri, me dy ashensore dhe te mireadministruar. Apartamenti ka nje strukture perfekte, me dy dhoma gjumi, salloni i ndenjes njekohesisht shume i bollshem me hapesire te mjaftueshme per pjesen e gatimit dhe te ngrenies, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i pa mobiluar ne gjendjen qe eshte, njekohesisht per nje nje periudhe 7-vjecare dhe aktualisht eshte i dhene me qira ne menyre konstante, pra realisht mund te jete dhe nje mundesi mjaft e mire edhe per investim. Referuar cmimeve te zones, si dhe zhvillimit teper te madh qe zona ka pasur vitet e fundit realisht cmimi eshte okazional. Aksesi eshte mjaft i mire, lidhet me arteriet kryesore te Tiranes. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

96,000€

103,000€

Okazion! Prane Vizion Plus, Shitet Apartament 2+1 Idea... - 104m2
Don Bosko - Don Bosco

Okazion! Prane Vizion Plus, Shitet Apartament 2+1 Ideal Për Investim, Per Vetem 923€/m2 !! Apartamenti ndodhet tek pallati i dyqanit Vodafone, buze r...

E RE
114,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamlliku, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume D... - 120m2
Xhamlliku - Rruga Telo Ndini

Ne zonen e Xhamllikut prane Supermarket SPAR shitet super apartament 2+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne kat...

E RE
105,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 107m2
Don Bosko - Rruga Albanopoli

Ne Don Bosko, prane Alb Market, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 !! Apartamenti gjendet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh te mireadministrua...