Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+Garazhd - 160m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Bardhok Biba
  • 460
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG161533 - Ne Qender te Tiranes, pas 15-katshit jepet me qira super apartament 2+1+Garazhd, ne katin e 9 te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Apartamenti strukturohet ne koridorin hyres dhe tualetin e dites, dy dhoma gjumi, living room me kuzhine gatimi me vete dhe nje verande prej 42 m/2, me pamje fantastike. Orientimi eshte i mrekullueshem, Lindje-Jug-Perendim, i ndricuar gjate gjithe dites. Cdo ambient eshte i mobiluar ne menyre mjafte komode dhe i pajisur me te gjithe paisjet e nevojshme elektroshtepiake. Zona eshte me e kerkuara ne Tirane, 1 minute nga Sheshi Skenderbej dhe njekohesisht brenda cmimit ofrohet dhe posti i parkimit ne katin -2 te nderteses, qe lehteson levizjen tuaj edhe ne kembe, duke ju referuar vendodhjes ideale qe ka. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na telefononi ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 160m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Qender
Rruga Rruga Bardhok Biba
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Ashensor I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
700€ / muaj
Prane Stadiumit Air Albania, Jepet Me Qira Zyre Me Sup... - 95m2
Ambasada Amerikane - Rruga Dervish Hima

Prane Stadiumit Air Albania, ne rrugen Dervish Hima, jepet me qira apartament 2+1 per zyra. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri, i pajisur...

600€ / muaj
Ne Qender, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Ne Nderti... - 105m2
Qender - Rruga Papa Kristo Negovani

Ne Qender, tek Rruga Papa Kristo Negovani, ne Rezidencen Mozart, jepet me qira Super Apartament 2+1 me post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti...

800€ / muaj
Ne Qender, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Parkim... - 96m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender te Tiranes, jepet super apartament 2+1 me qera! I mobiluar totalisht me cdo gje qe ju nevojitet! I sapo investuar me kapot te brendeshme, e...