Tek Lulishtja Ne Komunen E Parisit, Apartament I Rralle 2+1 Per Shitje !! - 120m2

E mobiluar
155,000€

  • Rruga Medar Shtylla
  • 2324
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG161032 - Tek Komuna e Parisit, shitet apartament 2+1 super i investuar dhe me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, teper te mirembajtur dhe te sapo restaurar. Organizimi i tij eshte teper i rregullt dhe me orientin mjaft te mire, jug-perendim, fillon me koridorin, sallonin teper te madh te ndenjes, kuzhina e gatimit, nje koridor tjeter qe strukturohet ne dy dhoma, nje tualet dhe dy ballkone . Qe ne momentin e hyrjes ne ndertese, dallohet investimi i bere ne menyre individuale me kamera, nga vete pronari i apartamentit. Investimi i bere brenda tij shkon ne vleren e 60 mije eurove, ku dallohet cilesia dhe finesa e perdorur ne cdo detaj. Parketi drurit teper cilesor, sistemi mjaft i shtrenjt i kondicionimit me chiller, elektroshtepiake te gjitha te firmes "Miele", teper te kushtueshme dhe cilesore, mobilimi ne 80% te tij tersisht dru, sistemi elektrik tersisht i rinovuar, sistemi i filtrimit te ujit dhe shume detaje te tjera, i japin nje vlere te perjetshme investimit te bere. Apartamenti shitet totalisht ne gjendjen qe eshte, tersisht i mobiluar. Zona eshte nje tjeter element qe i jep vlere apartamentit, e aksesueshme dhe qe te ofron te gjitha facilitetet. Mos nguroni ta shikoni kete prone nga afer dhe ta beni tuajen. na telefononi ne numrin +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
138,000€

153,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Super Apartament 2+... - 151m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me orientim perfekt jug-lindje !!! Garden Residence Tur...

E RE
160,000€
Prane Stadiumit Air Albania, Shitet Apartament 2+1 Me P... - 100m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Ne nje nder zonat me elitare te Tiranes prapa Stadiumit "Air Albania" ne rrugen "Faik Konica" shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Aparta...

170,000€
Tek Pazari I Ri Shitet Super Apartament 2+1 I Sapo Inve... - 96m2
Pazari i Ri - Rruga Xhorxhi Martini

Tek Pazari i Ri ne rrugen "Xhorxh Martini" shitet super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 96 m2 dhe 83.5 m2 neto ndodhet...