Okazion !!! Komuna e Parisit, Shitet Ambient Komercial Dyqan mundësi e mirë për Investim - 39m2

E pa mobiluar
93,000€

  • Rruga Tish Dahia
  • 1059

Përshkrimi i pronës

REFRD15883 - Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit pranë Kompleksit Kika 2, Shitet Ambient Komercial (Dyqan) me Sipërfaqe 38.5 m2 aktualisht në gjendje pune si Qender Estetike me pune te ngritur. Ambienti është i organizuar në një hapësirë Open-Space rreth 30m2 dhe 1 Tualet. Ambienti ndodhet në një zonë shumë strategjike në zonën e Komunës së Parisit sepse ka lëvizshmëri të lartë dhe akses të mirë, nga rruga Kryesore Tish Dahia. Ambienti aktulisht është ne gjendje pune me Qira 420 Euro, dhe ka investime cilesore si sistem aspirimi, Kondicioner, Punime Gipsi, Ndricim LED, etj. Dyqani disponon dokumentacion të rregullt Hipotekor. Eshtë mundësi shumë e mirë për Investim afatgjatë sepse ndodhet ne një zonë me lëvizshmëri të lartë dhe ku jepet gjithmonë me Qira mbi 400 Euro/muaj. Ambienti Komercial (Dyqani) ofron dhe një vend Parkimi para Biznesit. Për çdo informacion apo vizitë në pronë kontaktoni tani në numrin 067 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 39m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Hapesire Parkimi Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

110,000€
Te Komuna Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Te Komuna e Parisit, prane Kristal Center shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti eshte i organizuar me koridorin qe ben shperndarj...

111,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Hipotek... - 101m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Shitet apartament 3+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje dhe 1 tualet me dritare. Ndodhet ne katin...

E RE
107,000€
Shitet Ambient Komercial Buze Rruge, Ideal Per Investim... - 29m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Ne Unaze, prane Stacionit te Trenit, shitet ambjent komercal, ne katin 0, buze rruges kryesore, mundesi ideale investimi! Ambjenti ndodhet ne nje nder...