Te 21 Dhjetori Jepet me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 56m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 60
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB117491 - Te 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise, aksesit dhe shume elementeve te tjere. Ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te mireadministruar pa ashensor. Siperfaqja totale eshte rreth 56 m2 dhe organizohet ne nje strukture perfekte, salloni teper i bollshem qe sherben per pjesen e ndjenjes dhe ngrenies, dhoma gjumit, tualeti me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti orientohet nga Perendimi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti lirohet ne daten 15 korrik . Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 56m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Muhamet Gjollesha
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
100,600€
Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Pagese... - 63m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Bedri Pejani

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! Apartamenti ndodhet ne katin 7 ( i fundit) te nje pallati me ashensor. Prona ka nj...

550€ / muaj
Prane Juridikut, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobilua... - 70m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Janos Hunyadi

Prane Juridikut, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Apartamenti ka strukture: sallon i ndenje...

500€ / muaj

550€ / muaj

Tek Komuna E Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira A... - 76m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pall...