Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per Investim!!! - 55m2

E pa mobiluar
110,000€

  • Rruga Shyqyri Ishmi
  • 228
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB117468 - Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues pa ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto ne certifikate prej 53 m² dhe siperfaqe reale prej 55 m². Organizimi i apartamentit fillon me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me ambientin e ngrenies dhe te gatimit dhe ballkon, nje dhome gjumi , dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i sapo investuar nga pronari duke filluar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik, tualeti, parketi, dyer etj...Orientimi nga lindja e ben te kete drite gjate pjeses me te madhe te dites. Zona ofron shume fasilitete duke nisur nga lokacioni perfekt, afersia me qendren dhe me institucionet dhe per kete arsye eshte nje mundesi shume e mire si per te jetuar ashtu edhe per investim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Right Deal +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 55m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Shyqyri Ishmi
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
118,200€
Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te R... - 79m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje objekti 7 katesh, te mireadministruar me ashen...

E RE
110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender Te Sarandes, Shitet Super Apartament 1+1 Me O... - 71m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande, Prane Qendres, 10 minuta larg plazhit, Shitet Super Apartament 1+1 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri me...

87,500€
Cmim i diskutueshem

91,500€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 1+1 ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, ne nje godine banimi dhe sherbi...