Prane Kristal Center, Shitet Garsoniere Perfekte Per Banim Dhe Investim!!! - 35m2

E mobiluar

88,000€

79,000€

  • Rruga Rrapo Hekali
  • 282
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB117408 - Prane Kristal Center, Shitet Garsoniere Perfekte Per Banim Dhe Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe totale 35m² , nga ku 31m² eshte siperfaqe neto dhe 4 m² siperfaqe e perbashket dhe organizohet nga nje ambient i rregullt ndenje me kend gatimi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte investuar totalisht duke filluar nga instalimet elektrike, hidraulike, parket, dyer-dritare, tualeti i ri si dhe mobilimi cilesor i sapo vendosur. Orientimin e ka Jugu cka mundeson diell dhe drite natyrale gjate gjithe dites. Vendndodhja eshte vlera tjeter e shtuar e ketij apartamenti i cili ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode, gjithashtu dhe nje super opsion per investim duke konsideruar kerkesat e shumta per qira. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 35m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Garsonierë
Kati 4
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Rrapo Hekali
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

91,500€

94,500€

Tek "Lion Residences 2", Shitet Garsoniere Ideale Per I... - 51m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet garsoniere ideale per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi...

82,000€
Cmim i diskutueshem

88,000€

Prane Kristal Center, Shitet Garsoniere Perfekte Per Ba... - 35m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Prane Kristal Center, Shitet Garsoniere Perfekte Per Banim Dhe Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te pajisur me ash...

85,000€
Cmim i diskutueshem
Afer Xhamise Se Tabakeve, Shitet Garsoniere, Me Orienti... - 40m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Garsoniere Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Garsonierja ndodhet ne katin e 5-...