Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Super Pamje!!! - 116m2

E mobiluar

140,000€

130,000€

  • Rruga Teodor Keko
  • 993
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFPB117107 - Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te ri, i pajisur me ashensor dhe i mireadministruar. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 115.6 m² dhe 101.6 m2 neto dhe organizohet ne sallonin e bollshem bashke me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti sapo eshte investuar dhe mobiluar ku vihet re fasadat termike triplex, instalime elektrike dhe hidraulike, mobilimi totalisht i ri i paperdorur me pare, etj. Pika e forte e ketij apartamenti eshte vendndodhja me akses buze Unazes se Re si dhe pamja e lire drejt Qendres se qytetit qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Gjithashtu, zona ofron te gjitha facilitetet e mundshme si linja trasporti publik, bar restorante, banka, qender shendetsore, etj. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Teodor Keko
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

143,000€
Tek Kompleksi F10 , Ne Rrugen E Dibres Shitet Apartamen... - 84m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi F10, ne rrugen e Dibres shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te dhe ka siperfaqe totale 84m² dhe siperfaqe neto 71.8m...

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmin...

131,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mundesi Pagese Me... - 114m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Apartament 2+1 me organizim perfekt dhe mundesi pagese me keste...