Te Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! - 162m2

E mobiluar
252,000€

  • Rruga Kroit
  • 345
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFPB117082 - Te Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobiluar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ndertimi te ri te pajisur me ashensor pjese e Rezidencs Mateo. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 162 m2 dhe organizohet ne korridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve, sallonin e ndenies me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete me dritare, dy ballkone. Apartamenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat per te gjitha facilitetet qe ofron per nje jetese sa me komode si ajri i paster, afersia me unazen dhe liqenin artificial per nje jetese sa me komode. Se bashku me apartamentin shitet edhe nje garazhd (opsional) me cmim ekstra 30000 euro i pershtatshem per 2 makina. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 162m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Kopshti zoologjik
Rruga Rruga Kroit
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

250,000€
Ne Fresk, Shitet Papafingo 3+1+2, Me Verande Dhe Pamje... - 333m2
Fresku - SH54

Ne Fresk ,ne Rrugen e Dajtit shitet Papafingo ne katin e peste te nje pallati te ri, ndetim i vitit 2017 me pamje te lire.Apartamenti ka siperfaqe ban...